Комплексна професійна гігієна ротової порожнини (дві щелепи) зняття м’якого та твердого нальоту: ультразвук, сода за допомогою апарату KAVO ProphyFlex ,полірування за допомогою пасти та щіточок
1300грн
Професійна гігієна ротової порожнини (дві щелепи) зняття м’якого та твердого нальоту: ультразвук, полірування за допомогою пасти та щіточок
800грн
Зателефонувати

Як часто можна робити чистку та відбілювання зубів?

Одним із найважливіших методів профілактики захворювань зубів та ясен є ретельна і регулярна гігієна ротової порожнини. Найкраща профілактика для зубів – це комплексний догляд за ними:

 1. Гігієна вдома – потрібно чистити зуби мінімум 2 рази на день. Якщо у вас немає можливості скористатись зубною щіткою та пастою, застосовуйте ополіскувачі, зубну нитку, жувальну гумку без цукру.
 2. Правильне харчування. Дуже любите солодощі? Спробуйте замінити цукерки, печиво, шоколадки на натуральні природні солодощі: овочі, сухофрукти, яблука та моркву. Вам подякують не лише зуби, а й увесь організм!
 3. Два рази на рік візит до стоматолога для огляду та професійних процедур очищення зубів, які направлені на повне видалення всіх видів зубного нальоту без шкоди для емалі зуба.

Професійна гігієна ротової порожнини в клініці

У нашій клініці – це система лікувально-профілактичних заходів, які направлені на профілактику виникнення та прогресування захворювань порожнини рота. Виділяємо 4 основні етапи проведення професійної гігієни порожнини рота:

 1. Зняття зубного каменю (над’ясенного і під’ясенного) із застосуванням ультразвукового скелера. Ультразвукова чистка зубів – це сучасний і безпечний метод професійної гігієни
 2. Зняття пігментованого зубного нальоту , що з’являється від чаю, кави, вина та цигарок за допомогою содоструйного апарату Prophy Flex (Air Flow). Цей метод на сьогодні вважається найбільш популярним та ефективним серед інших способів відбілювання зубів. Ця система була розроблена в США і прекрасно зарекомендувала себе на цьому ринку.
 3. Зняття м’якого зубного нальоту , що утворюється від залишків їжі за допомогою спеціальної щіточки та пасти DETARTRINE різної абразивності.
 4. Полірування зубної емалі після чистки за допомогою полірувальних гумок.

Після проведеної професійної гігієни ротової порожнини спеціально для Вас на майбутнє складуть індивідуальний графік проведення профілактики та гігієни , який допоможе зберегти осяйну усмішку. Гігієніст нашої клініки також проводить різноманітні профілактичні заходи, а саме: покриття зубів фторвмісними препаратами, гелями, лаками.

Головна мета стоматологічної профілактики

Дотримуємось усіх тонкощів технологій, що дозволяє досягати найкращих результатів професійної чистки, внаслідок якої усувається кровоточивість та біль в яснах, відсутній неприємний запах з рота, зуби стають гладенькими та на 1-2 тони світлішими.

Запис на безкоштовну консультацію

Подаруй собі задоволення гордитись білосніжною усмішкою

На сьогоднішній день пропозицій на ринку професійних відбілюючих систем дуже багато. Можна відбілити зуби як у кабінеті стоматолога, так і вдома. Однак, неправильний вибір може привести до неприємностей – виникнення підвищеної чутливості зубів, пошкодження слизової оболонки ротової порожнини, нездобуття очікуваних результатів. Щоб цього не сталось, пропонуємо Вам скористатись перевіреними нашими спеціалістами пропозиціями:

 • Професійне відбілювання зубів в клініці
 • Відбілювання зубів в домашніх умовах.

Професійне відбілювання зубів Beyond

Пропонуємо один із найшвидших методів відбілювання зубної емалі – фотовідбілювання системою Beyond.

Результат вражає, адже лише за декілька годин можна змінити відтінок зубів. Відсутність негативної дії на тканини зуба доведено.
Перед процедурою відбілювання необхідно:

 • пройти обстеження фахівця;
 • провести видалення зубних відкладень і нальоту;
 • провести санацію ротової порожнини (пломбування всіх каріозних порожнин).

Особливі вказівки:

 • Штучні матеріали відбілюванню не підлягають, тому однією з умов хімічного відбілювання є відсутність їх на видимій поверхні.
 • Коли ж є присутні старі реставрації, тоді спочатку потрібно відбілити зуби, а потім здійснити заміну існуючих реставрацій на нові під колір відбіленої емалі. Вам повинні про це повідомити.

Протипокази:

 • Неякісне прилягання пломб;
 • Вік (неповнолітні);
 • Онкохворі;
 • Вагітні і жінки в період лактації;
 • Підвищена чутливість зубів;
 • Оголення коренів зубів (хвороби пародонту);
 • Наявність каріозних порожнин;
 • Наявність пломб на видимій поверхні зуба;
 • Алергія на перекисні сполуки.
ФОТО РОБІТ