Видалення зуба
585грн — 1150 грн
Видалення зуба атипове
1800грн
Розкриття ретинированого
зуба
860 грн
Контрольний огляд та медобробка лунки
90 грн
Накладання швів
140 грн
Зняття швів
100 грн
Розтин абсцесу, дренування
760 грн
Зателефонувати

Чому потрібно видаляти зуб :

 • Вертикальний перелом або тріщина зуба на всю його довжину.
 • Скол коронки зуба значно нижче рівня ясен.
 • Значна рухливість зуба.
 • Сильне руйнування твердих тканин зуба, яке неможливо відновити ні пломбою, ні коронкою.
 • Карієс коренів зуба або місця їх роздвоєння (бі або трифуркаціі).
 • Напівретиновані ( не повністю прорізані) або ретиновані ( повністю непрорізані) зуби мудрості ,що викликають запальні процеси в щелепі.
  Слід розуміти, що незважаючи на повну безболісність видалення зуба це, все ж, оперативне втручання, простіше кажучи міні-операція. Тому необхідно вибирати кваліфікованого фахівця і довіряти досвіду, а не низькій вартості.

Ортодонтичні покази, коли один або кілька зубів мудрості необхідно видалити для установки брекетів або інших апаратів для вирівнювання зубного ряду.

Видалення зуба мудрості

Так званий «зуб мудрості», восьмий за рахунком, сьогодні традиційно прийнято вважати рудиментом, тобто зайвою деталлю в людському організмі, що дісталася нам у спадок від предків, яким вона була вкрай необхідна. Буває, що у людини зовсім відсутні зачатки восьмих зубів, а буває, що вони розташовані аномально і подальший ріст такого зуба призводить до серйозних стоматологічних проблем. Зуб може розташовуватися паралельно яснам і таким чином тиснути на корені сусідніх зубів, ускладнюючи їх ріст і навіть приводячи до зсуву всього зубного ряду.

Видалення вісімки вважається одним з найскладніших в стоматологічній практиці, оскільки такі зуби часто мають аномальний напрям росту, викривлену кореневу систему, а також розташовуються глибоко в порожнині рота, куди лікарю важко дістатися.

Сучасне вилучення зубів це малотравматичная операція, що проводиться під місцевою анестезією. Видаляти зуб під загальним наркозом без вагомих на те аргументів, а просто тому-що пацієнту страшно, лікарі не рекомендують, все ж наркоз – істотне навантаження на серцево-судинну систему. З огляду на те, що сучасні анестетики, що застосовуються в стоматології, ефективні і безпечні, реальної необхідності в загальному наркозі найчастіше немає і можна провести абсолютно безболісне видалення зуба мудрості.

Не коректно буде говорити про те, що простіше : видалення нижніх зубів або видалення зубів верхньої щелепи, хоча таке питання часто виникає у пацієнтів. Зуби нижнього щелепового ряду мають більш розвинену і численну кореневу систему. У той час як видалення верхніх молярів (так званих, корінних зубів) не дуже зручно для лікаря в зв’язку зі складністю доступу до них. Головне пам’ятати, що і та й інша операція, проведена висококваліфікованим хірургом з використанням сучасних матеріалів і інструментів, абсолютно безпечна і безболісна для пацієнта.

Етапи проведення видалення:

 • Діагностика (рентген-дослідження дозволить оцінити форму, довжину і кількість коренів зуба)
 • Знеболення (виключить будь-які больові відчуття)
 • Атравматичне видалення (максимально делікатно, без пошкоджень прилеглих кістки і ясен)
 • Кюретаж лунки і ушивання (процедури, які забезпечать чистоту лунки зуба після видалення і швидке загоєння)
Зателефонувати
ФОТО РОБІТ