Tilda Publishing
RU
UA
м.Київ Cолом'янський район
вул. Волинська 16
м.Київ Голосіївський район
вул. Голосіївська 13
UA
RU
Tilda Publishing
Ціни
RU
UA
м.Київ Cолом'янський район
вул. Волинська 16
м.Київ Голосіївський район
вул. Голосіївська 13
UA
RU
м. Київ
Cолом'янський район:
вул. Волинська 16
Телефон : +38 (095) 830-44-18

Голосіївський район:
вул. Голосіївська 13
Телефон : +38 (099) 237-01-11


Залиште заявку

Ми передзвонимо і відповімо на всі
ваші запитання

Відправляючи особисті дані я погоджуюся з політикою конфіденційності сайту
ЗАПИСАТИСЬ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Парадонтологія

Ціни на парадонтологію

Комплексна професійна гігієна 4 етапи (1-ультразвукова чистка твердого нальоту, 2- чистка м'якого нальоту Air Flow ,
3-поліровка професійними пастами,4-аплікація лікувальним гелем)
1000 грн.
Відбілювання зубів системою Beyond
4300 грн.
VECTOR - терапія ( 2 щелепи )
Первинна
4950 грн.
Підтримуюча
1670 грн.
З антисептиком
2560 грн.
Залиште заявку
Ми передзвонимо і відповімо на всі
ваші запитання
Відправляючи особисті дані я погоджуюся з політикою конфіденційності сайту
Отримайте безкоштовну консультацію у фахівця клініки

Пародонтологія

Якщо чистка зубів перетворюється в неприємну процедуру з залишками крові на щітці, то вам необхідно звернутися до пародонтолога. Сюди відносяться й небажання їсти тверді овочі та фрукти через аналогічні відчуття. Пропонуємо послуги по лікуванню ясен, парадонтів навколо зуба та виконанню складних видів кюретажу.
Завданнями пародонту є утримання зубів і регулювання жувального навантаження, також він виконує захисну і регенеративну функції. Пародонт є вразливим до різних інфекцій, так як має складну структуру.

Причинами руйнування пародонту є неправильна гігієна, вживання певних препаратів, спадкова схильність, біологічні особливості організму, а також аномалії прикусу і слабкий імунітет. Поширеність хвороб пародонту у світі досягає 98%. До захворювань пародонту входять гінгівіт, пародонтит і пародонтоз.

Запалення ясен (гінгівіт) супроводжується такими відчуттями як: набряк ясен, біль та кровотеча. Таким чином утворюється зубний наліт, який служить сприятливою сферою для розвитку патогенних мікроорганізмів.

Необхідно вчасно провести професійну гігієну та скорегувати гігієнічні звички. Якщо вчасно не зреагувати - може утворитись пародонтит.

Наступною стадією захворювання є пародонтит. Під яснами мікроорганізми починають руйнувати зв'язку, яка оточує корінь зуба і утримує його в лунці щелепної кістки. Таким чином формуються пародонтальні кишені, в які потрапляє наліт, що стає каменем. Зуб може випасти, оскільки тканини навколо нього не в змозі його утримати. Пародонтоз є доволі рідким явищем.
ЗАПИСАТИСЬ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наші роботи

Лікування проводиться на основі ультразвукового апарату "VECTOR", який дозволяє уникнути серйозної операції та спеціальних процедур кюретажу. "VECTOR" обережно видаляє бактерійну біоплівку і зубні відкладення за допомогою непрямого зв'язування ультразвукової енергії. Завдяки суспензії з мікрочастками гідроксиапатиту кальцію детально очищується корень зуба. Саме тому результатом є значне зниження кількості бактерій та чиста поверхність кореню. Ця процедура відбувається швидко, без болю, травмування м'яких тканин та складних операцій.

"DentistMan" використовує різні види анестезії залежно від ситуації (убестезин, септонест, мепівастезін, сканданест). Всі знеболюючі засоби є з останнього покоління медикаментів, тому вони дозволяють проводити всі маніпуляції безболісно і комфортно. Препарати, в тому числі для загальної анестезії, підбираються лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Наприклад, препарати з адреналіном швидше діють, але їх не можна використовувати людям з серцевими захворюваннями та дітям.

Особливості ряду хвороб пародонту

Ефективне лікування

Наші роботи

ЗАПИСАТИСЬ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Made on
Tilda