Tilda Publishing
RU
UA
м.Київ Cолом'янський район
вул. Волинська 16
м.Київ Голосіївський район
вул. Голосіївська 13
UA
RU
Tilda Publishing
Ціни
RU
UA
м.Київ Cолом'янський район
вул. Волинська 16
м.Київ Голосіївський район
вул. Голосіївська 13
UA
RU
м. Київ
Cолом'янський район:
вул. Волинська 16
Телефон : +38 (095) 830-44-18

Голосіївський район:
вул. Голосіївська 13
Телефон : +38 (099) 237-01-11


Залиште заявку

Ми передзвонимо і відповімо на всі
ваші запитання

Відправляючи особисті дані я погоджуюся з політикою конфіденційності сайту
ЗАПИСАТИСЬ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Пародонтологія в Києві

Ціни на парадонтологію

Комплексна професійна гігієна 4 етапи (1-ультразвукова чистка твердого нальоту, 2- чистка м'якого нальоту Air Flow ,
3-поліровка професійними пастами,4-аплікація лікувальним гелем)
1050 грн.
Відбілювання зубів системою Beyond
4500 грн.
VECTOR - терапія ( 2 щелепи )
Первинна
5000 грн.
Підтримуюча
2500 грн.
З антисептиком
2600 грн.
Чищення зубів стало вам неприємним? Ви помічаєте на щітці залишки крові? Якщо так, то варто записатися на візит до пародонтологу . До тривожних симптомів також відносяться неприємні відчуття, коли ви їсте тверді продукти, наприклад, фрукти або овочі. У клініці Dentistman лікують ясна і позбавлять від пародонта навколо зубів. При потребі фахівці виготовлять кюретаж навіть складних видів.
Для деяких діагноз захворювання пародонту може означати, що уражені зуби скоро будуть втрачені. Після того, як схильні до ризику зуби видалені, часто встановлюють зубні імплантати.
Іноді таке рішення виявляється поспішним. Тому що в більшості випадків зуби, уражені пародонтитом, при правильному лікуванні можна зберегти. Це дозволяє уникнути видалення зубів і операції по імплантації. Запишіться до пародонтолога в Києві на консультацію або вектор-терапію, щоб зберегти усмішку здоровою і красивою.

Що таке пародонтологія?

Це розділ стоматології, який пов'язаний з пародонтом - тканинами навколо зуба. Спеціаліст з пародонтології вивчає інформацію про пародонт і можливих патологіях, здійснює лікування і профілактику.
Кінцева мета лікаря - зберегти природні зуби пацієнтів, відрегулювати їх жувальну навантаження, а також захистити і відновити пошкоджені ділянки. Тому якщо ви не стикаєтеся з уже випавшим зубом або серйозною втратою кісткової маси, перший візит до фахівця може бути профілактичним.

Причини захворювань ясен

Вони можуть з'явитися через:
● неправильної гігієни ротової порожнини або її недотримання;
● спадковість;
● вживання деяких препаратів;
● аномалії в прикусі;
● ослабленого імунітету;
● біологічних особливостей організму.
Захворювання пародонту дуже поширені у всьому світі. До них відносяться:
● пародонтоз;
● пародонтит;
● гінгівіт.

При останньому запалюються ясна, вони починають хворіти, набрякати і кровоточити. Згодом на зубах виникає наліт, що стає сприятливим сферою для появи патогенної мікрофлори. Важливо вчасно реагувати, щоб уникнути захворювань.

Чому з'являється пародонтит?

Причина його появи - присутність в нашій слині бактерій, які прикріплюються до зуба у вигляді нальоту. Він має тенденцію кальцифікуватися через 8 годин і, його вже складно видалити зубною щіткою. Якщо прибрати всі бактерії з поверхні зуба (що досить складно) і запобігти прикріплення нових бактерій до зуба, то можна заблокувати навіть найважчу форму пародонтиту.
Для цього пацієнтові треба буде пройти кілька сеансів по видаленню зубного нальоту і поддесневого каменю. Сьогодні, використовуючи кюретки і інші інструменти, пародонтолог може ефективно очистити поверхню кореня від нальоту і зубного каменю.

Коли звертатися до пародонтолога?

Симптоми пародонтозу не слід недооцінювати, тому що вони завжди призводять до погіршення захворювань і їх хронічного перебігу. Також може виникнути загострення патології.
Основні симптоми пародонтиту:
● кровотеча з ясен;
● гіперчутливість зубів до гарячого і холодного;
● біль і гіперчутливість ясен;
● провисання ясен;
● відчуття «довших» зубів;
● відчуття руху зубів;
● відчуття зміни положення зубів.
Якщо знехтувати хоча б одним з цих пунктів, це може призвести до розвитку пародонтиту та загострення захворювань пародонту. Виявили у себе один або кілька симптомів? Необхідно негайно звернутися до фахівця з пародонтології . Він проаналізує ротову порожнину і зможе співвіднести виявлені свідчення з будь-якою патологією.

Лікування ясен в клініці Dentistman

В його основі - ультразвуковий апарат VECTOR. Застосовуючи його, можна уникнути серйозних операцій і процедур з кюретажем. Вектор терапія прекрасно зарекомендувала себе і активно використовується в багатьох сучасних клініках.
Щоб процедури були безболісними, DentistMan застосовує різні типи анестезії. Це може бути:
● скандонест;
● септонест;
● убістезин;
● мепівастезин.
Це останнє покоління знеболюючих препаратів, завдяки яким всі маніпуляції проходять комфортно і без неприємних відчуттів. Лікар індивідуально підбирає медикаменти в кожному випадку. Наприклад, хоч засоби з адреналіном відомі як швидкодіючі, їх не застосовують для дітей і пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи.

Особливості вектор-терапії

Вона передбачає видалення біоплівки з бактерій і відкладень на зубах. Для цього використовується ультразвукова енергія. Суспензія з частинками гідроксиапатиту кальцію застосовується для ретельного очищення зубних коренів. Як результат - знижується кількість бактерій, а поверхня кореня очищається. Ця процедура для лікування ясен проходить швидко, атравматично і безболісно.
У вас є проблеми, пов'язані з яснами або зубами? Щоб позбутися від докучливих і хворобливих симптомів, важливо звернутися до фахівця. Інакше проблема так і залишиться, і вона буде посилюватися.

Профілактика пародонтологічних захворювань

Для профілактики необхідно прийняти деякі запобіжні заходи:
● Чистіть зуби після кожного прийому їжі за допомогою зубної пасти на основі фтору.
● Використовуйте зубну нитку або щітку для міжзубних проміжків, щоб видалити бактеріальний наліт між зубами (два рази на день).
● Їжте здорову і збалансовану їжу.
● Уникайте куріння.
● Регулярно потрібно відвідувати стоматолога і проводити сеанси професійної гігієни відповідно до індивідуальної програми.
Залиште заявку
Ми передзвонимо і відповімо на всі
ваші запитання
Відправляючи особисті дані я погоджуюся з політикою конфіденційності сайту
Отримайте безкоштовну консультацію у фахівця клініки

Пародонтологія

Профілактика захворювань пародонту або їх лікування на ранній стадії - кращий спосіб зберегти здоров'я зубів і ясен на довгий час. Клініка «Дентістмен» спеціалізується на пародонтології в Києві і на інших галузях стоматології. Звертайтеся, щоб бути здоровими і прекрасно себе почувати!
ЗАПИСАТИСЬ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наші роботи

Наші роботи

ЗАПИСАТИСЬ
НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Made on
Tilda